Reference

K paní Markétě na kraniosakrální terapii docházím pravidelně už přes dva měsíce. Nikdy předtím jsem s touto metodou zkušenosti neměl, nicméně se nám díky CST podařilo výrazně zmírnit potíže s mým primárním zdravotním problémem, kterým jsou extrémně bolestivé migrény. Obecně se díky terapiím cítím také emočně i psychicky vyrovnanější. PaMaMis tedy vřele doporučuji.

Lukáš L.

Oslovila jsem paní Markétu kvůli potížím s páteří po úrazu. Markéta je velmi vnímavý člověk s ochotou druhým opravdu pomoci. Během půl roku docházení na terapie jsme vyřešily mnohé, přes fyzickou bolest, po psychické potíže. Kraniosakrální terapie umí zázraky a ty procházejí skrze Markétiny ruce.

Hanka S.

K Markétě jsme se dostali se synkem úplnou náhodou 🙂 Původně jsme se chtěli objednat na osteodynamiku. Kubík hodně ve spánku zakláněl hlavičku dozadu a mírně preferoval jednu stranu. (Porod vyvolávaný, nakonec CS) Jelikož byly dlouhé čekací doby na terapii osteodynamiky byla nám dopokučena i kranioterapie. Markéta je profesionál s úžasným přístupem 🙂Navštívili jsme ji s Kubíkem několikrát a bylo znát zlepšení. Kubík byl vždy po "ošetření" klidnější a spokojenější. Na ošetření osteodynamiky jsme nakonec taky šli a blokády, které Kubík měl... byly jen malé. Hodně pomohla kraniosakrální terapie i podle slov paní terapeutky.
Markét můžu jen doporučit a chválit.

Děkujeme ❤️

Petra D.