Ke kraniosakrální terapii jsem se dostala v době celkové krize, když už mi bylo tak nesnesitelně, že mě to výrazně omezovalo v běžném fungování. Úplně mi došla kapacita i zdroje, a nic mi nepomáhalo. O této metodě jsem nic nevěděla, jen jsem doufala, že mi aspoň trošku uleví. K mému překvapení ulevila hodně už po dvou ošetřeních. I když jsem ještě dlouho pořádně nechápala, co se po hodinové relaxaci a mnoha příjemných pocitech v těle vlastně mohlo stát, nebylo to tehdy podstatné.

Nějakou dobu mi trvalo, než jsem si zvykla na vědomí toho, že najednou něco takového v mém životě existuje. Ale brzy jsem pochopila, že to byl jen začátek a mám pokračovat dál. 


Chvíli po mém setkání s touto metodou začínalo studium Kraniosakrální biodynamické terapie. Vesmír se postaral opět o geniální načasování a já jsem věděla, že to je to nejlepší, co mě mohlo v tu chvíli potkat. Došlo mi, že tohle jsem chtěla vždycky dělat. Vydala jsem se touto naplňující a transformační cestou poznání, postupného návratu sama k sobě a možnosti pomoci ostatním. Proces změn a poznání je nekonečný, ale cesta je již vědomá a každým dnem smysluplnější. 

Traumatické zážitky nasbírané během života dostaly najednou smysl mimo jiné jako dokonalá příprava pro mé povolání.

🦋 Tuto práci miluji a všem svým klientům děkuji za důvěru a každé naše setkání. 🦋

BIODYNAMIC CRANIOSACRAL THERAPY

Mezinárodní škola Body Intelligence - Ged Summer

dvouletý intenzivní profesionální výcvik CS biodynamiky

získání odborného titulu BCST


Jsem členem České kraniosakrální asociace

Více informací o studiu najdete na stránkách www.bodyintelligence.com.